Pensionarii Romaniei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Excursii organizate pensionari din Bucuresti

In jos

Excursii organizate pensionari din Bucuresti  Empty Excursii organizate pensionari din Bucuresti

Mesaj  ioannna Lun Feb 07, 2011 9:46 am

Nu am gasit excursii organizate pentru pensionari din Bucuresti , sunt cateva organizate de CARP pe sectoare dar trebuie sa fii cotizant la ei.
- am cautat excursii de 1 zi 2 zile la agentii , nimic.
- toate agentiile organizeaza excursii externe , dar noi suntem pensionari si nu cred ca sunt multi care dispun de preturile pe care le afiseaza agentiile , mai ales ca majoritatea au fost reclamate la OPC pentru management mincinos (preturi ireale - una scrie pe site si altceva cand mergi la agentie, am patit si eu acelasi lucru ) asa ca imi doresc excursii cu pensionari , la preturi modice, pentru ca exista cateva agentii care organizeaza (nu multe ) , Patriarhia de exemplu are preturile cele mai mari, enorme in comparatie cu serviciile oferite., de regula numai transport (la excursiile de una doua zile ma refer ).
- as dori din suflet sa existe persoane ca mine , acum ca vine primavara, care doresc sa mai iasa din cotidian, sa socializeze, sa schimbe aerul imbacsit de Bucuresti ,eventual sa inchiriem un microbuz sau autocar , preturile la inchiriere sunt mici, organizatorii de excursii le dubleaza.
- Romania este atat de frumoasa primavara cand incep sa cante pasarelele, sa infloreasca magnoliile, sa inverzeasca tot , si soarele sa prinda viata.
- cine doreste sa participe, chiar si cu trenul nu neaparat cu autocarul, mergem in grup pe itinerarii propuse de noi .
- propunerile , aici sau daca doriti sa mai socializam , eventual schimbam impresii id mess opreanicolleta
- va doresc o primavara cu bucurii si nepoti multi , cu zambete si flori in suflet.

ioannna

Mesaje : 1
Data de inscriere : 07/02/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum